Yukarı Çık

Kurucumuzdan

Yaşamak İçin Mi Çalışmak, Çalışmak İçin Mi Yaşamak?

Cevap yaşamak için çalışmak olmalı; fakat çalışma hayatına bakınca çok büyük çoğunluğun tüketebileceğinden kat kat fazlasını kazanmaya çalıştığını görüyoruz. Dolayısı ile bir süre sonra yaşam çalışmaktan ibaret oluyor. Çok çalışmaya sebep olarak; kimileri maddi ferahlık için, kimileri makam mevki için, kimileri insanlara faydalı olabilmek için,…der. Bu liste sürüp gider. Tamam, çok kazanalım. Dinimiz dahi hiç ölmeyecekmiş gibi çalışmayı, yarın ölecekmiş gibi ibadeti tembihler. Fakat çalışma hayatımızın içerisinde veya sonunda, çalıştığımızı harcayamayacak sağlıkta hatta hatalarımız yüzünden başkalarına zarar vermiş durumda olursak ne anlamı kaldı bunca zahmetin? Varlığın sebebi insandır, yani bizleriz. Asıl hedefimiz hem iş hayatında hem de sosyal hayatta nasıl daha sağlıklı ve güvenli olabiliriz olmalıdır. İş sağlığı ve güvenliği uzmanları olarak bütün gayemiz, iş hayatında sağlık ve güvenliği, istisnasız her çalışan için tesis etmenin yollarını göstermektir.

Bunun için;

gibi bir çok sorunun çözümü, daha sağlıklı ve güvenli iş hayatı ve ortamının tesisi için çalışıyoruz.

Tüm bunları gerçekleştirebilmek için alanında deneyimli A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlarımız, işyeri hekimlerimiz ve diğer sağlık personellerimiz ile en ufak detayları bile dikkate alarak çalışıyoruz. Çünkü bizler, kazaları engellemek için önleyici hizmetler sunuyoruz. Bunun için tehlikeleri ve riskleri çok iyi görmek zorundayız.

Sağlık sektöründe öncü olan özel bir hastane ile çözüm ortaklığı yapmaktayız. Bu sayede işimizin sağlık kısmını profesyonelce ve geniş bir kadro ile gerçekleştirebilmekteyiz. Hizmetlerimiz kısmında detaylarını görebileceğiniz, mobil araç hizmetinden bina deprem test raporlarına kadar çok geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz.

Gönlümüzde insan, hedefimizde insan için iş sağlığı ve güvenliği.

Nuhşit ÇELİK
Mimar, İşletmeci,
A Sınıfı İSG Uzmanı
Kurucu Müdür